Szanowni Państwo,
terminy realizacji zamówień mogą ulec zmianie.
Informację o przewidywanym terminie wysyłki otrzymają Państwo drogą e-mailową po złożeniu zamówienia.
Adam Swodczyk<br>pon.-pt.  godz.  7-17

Adam Swodczyk
pon.-pt. godz. 7-17

34 390 67 38

609 022 808

adam@hfcd.pl
adam.swodczyk@hfcd.pl

Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna Bosch

Szlifierki mimośrodowe są jednym z najbardziej popularnych segmentów produktowych narzędzi pneumatycznych Bosch. To doskonałe narzędzia do wszystkich zastosowań,  które wymagają szlifowania i polerowania powierzchni. Mają doskonałe zastosowanie m.in. do warsztatów blacharsko-lakierniczych, stoczni jachtowych, zakładów produkcji mebli oraz zakładów serwisowych transportu publicznego. Szeroki wachlarz pneumatycznych szlifierek mimośrodowych Bosch zawiera w tej chwili trzy modele, które różnią się średnicą talerza szlifierskiego, jeden model z talerzem o średnicy 80 mm i dwa modele z talerzem o średnicy 150 mm oraz promieniem mimośrodu 2,5 lub 5 mm. Pneumatyczna szlifierka z mniejszym talerzem polecana jest szczególnie do szlifowania powierzchni niepłaskich oraz mniejszych elementów i detali. Natomiast oba modele z większym talerzem sprawdzą się przy szlifowaniu i polerowaniu znacznie większych powierzchni. Wbudowany wydajny system odsysania i odprowadzania pyłu ułatwia nimi pracę. Odpowiedni dobór promienia mimośrodu ustala charakter pracy szlifierką: większy promień gwarantuje szybsze szlifowanie, natomiast mniejszy znacznie wyższą precyzję szlifu.  Najbardziej efektywny wynik szlifowania można otrzymać przy zastosowaniu oryginalnych papierów ściernych Bosch wygodnie mocowanych na rzepach. W typach z odsysaniem wykorzystywane są papiery 8- lub 15-otworowe. Powszechnie stosowanym narzędziem są zakrętarki grzechotkowe i udarowe ze względu na charakter pracy w warsztatach samochodowych, a zwłaszcza oponiarskich oraz zakładach serwisowych transportu publicznego. Przystosowana do warsztatów i serwisów linia S zawiera dwa modele zakrętarek grzechotkowych oraz pięć modeli zakrętarek udarowych, które pracują w szerokim zakresie maksymalnego momentu obrotowego – do 70 Nm w zakrętarkach grzechotkowych i od 50 Nm do nawet 1700 Nm w zakrętarkach udarowych.

Wyjątkowym narzędziem jest piła do tworzyw piankowych oraz innych miękkich tworzyw do pracy w zakładach meblarskich i tapicerskich. To specjalistyczne narzędzie jest idealnym rozwiązaniem dla zakładów zajmujących się produkują nietypowych mebli tapicerowanych, np. na specjalne zamówienie, pod zabudowę jachtów itp.  Piła Bosch to idealne rozwiązanie przy produkcji mebli na wymiar lub pod zabudowę. Wykorzystanie brzeszczotów przeciwbieżnych oraz precyzyjnej prowadnicy zmniejsza drgania znacznym stopniu, zapobiega odkształceniom miękkiego materiału podczas obróbki  oraz sprawia, że cięcie jest szybkie, czyste i wykonane z milimetrową dokładnością.

Od lipca 2012 r. narzędzia pneumatyczne serwisowe dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych Bosch z kanału specjalistycznego handlu.