Szanowni Państwo,
z uwagi na panującą sytuację, termin realizacji zamówień może ulec wydłużeniu.
W przypadku złożenia zamówienia, informację o przewidywanym terminie wysyłki otrzymają Państwo drogą e-mailową.
Adam Swodczyk<br>pon.-pt.  godz.  7-17

Adam Swodczyk
pon.-pt. godz. 7-17

34 390 67 38

609 022 808

adam@hfcd.pl
adam.swodczyk@hfcd.pl

Przyłączki i złączki wtykowe

Przyłączki i złączki wtykowe do przewodów z tworzyw sztucznych są stosowane do łączenia instalacji pneumatycznych oraz do podłączenia elementów pneumatyki. Prosta konstrukcja i wysoka jakość wykonania oraz uszczelnienia gwarantują łatwe, szybkie i szczelne łączenie przewodów. Do przyłączek stosowane są przewody wykonane z następujących tworzyw sztucznych: poliamid, polietylen, poliuretan, PVC. Uszczelnienie przewodu w przyłączce następuje po włożeniu obciętego końca przewodu w otwór przyłączki aż do wyczucia wyraźnego oporu. W celu rozłączenia przewodu należy nacisnąć niebieski pierścień z tworzywa sztucznego i trzymając go wciśniętym wyjąć przewód z przyłączki.

Przyłączki proste wtykowe mogą być dokręcane za pomocą klucza sześciokątnego w miejscach o trudnym dostępie. Akcesoria dla pneumatyki obejmują szeroki asortyment elemetów pomocniczych stosowanych przy przyłączaniu elementów układów sterowania pneumatycznego. Pozwalają na rozprowadzenie medium roboczego pomiędzy odbiornikami i montaż instalacji pneumatycznych. W ofercie akcesoriów dla pneumatyki znajdują się min:, złączki proste i kątowe, złączki redukcyjne, złączki grodziowe, mufki, trójniki, czwórniki, kolektory, korki, tłumiki hałasu oraz króćce.

Wysoka jakość złączek i akcesoriów wraz z dużą elastycznością producenta sprawia, że nasza firma HFCD jest właściwym partnerem biznesowym, jako dostawca złączek dla przemysłu. Dzięki profesjonalizmowi i specjalizacji, firma oferuje również konkurencyjne ceny dla swoich odbiorców. Dbamy w pełni o zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy dla Państwa dyspozycji.

Już teraz zapraszamy na naszą stronę www.pneumatyka.hfcd.pl.