Szanowni Państwo,
z uwagi na panującą sytuację, termin realizacji zamówień może ulec wydłużeniu.
W przypadku złożenia zamówienia, informację o przewidywanym terminie wysyłki otrzymają Państwo drogą e-mailową.
Adam Swodczyk<br>pon.-pt.  godz.  7-17

Adam Swodczyk
pon.-pt. godz. 7-17

34 390 67 38

609 022 808

adam@hfcd.pl
adam.swodczyk@hfcd.pl

Pneumatyka a HFCD w Polsce

W przemyśle występuje wiele ciągłych procesów, które wymagają odpowiednich narzędzi pracy do ich efektywnego działania. Jednym z nich jest sprężone powietrze.

Jak się okazuje jest to czwarte w kolejności najczęściej wykorzystywane medium, zaraz po elektryczności, gazie ziemnym, i wodzie. Sprężone powietrze między innymi może być wykorzystywane w pneumatyce - gdzie energia sprężonego gazu wykonuje pracę.  Oprócz tego to medium jest wykorzystywane w przemyśle rozrywkowym (przy nurkowaniu, przy grze paintball, itp), w przemyśle motoryzacyjnym, przemyśle energetycznym do kumulowania nadwyżki energii jak również występuje do zasilania równych maszyn i narzędzi.

W tym celu nasz tani sklep internetowy HF Centrum Dystrybucyjne stał się liderem w województwie śląskim w sprzedaży specjalistycznej armatury pneumatycznej. Oferujemy Państwu: złączki oraz węże PNEUMATICS, BRADAS, różne rozmiary oraz modele, w pełni zaspokoją każdego użytkownika, reduktory PNEUMATICS, filtry PNEUMATICS, naolejacze PNEUMATICS, bloki PNEUMATICS, kompresory poziome WALTER, KUPCZYK, kompresory pionowe KUPCZYK.

Już teraz zapraszamy na naszą stronę www.pneumatyka.hfcd.pl